• 5
Pasākumi
Galvenā Jaunumi Pasākumi VISIONFIT 2017. OTRĀ SEZONA

VISIONFIT 2017. OTRĀ SEZONA

STEIDZIETIES PIEREĢISTRĒTIES UN IEGĀDĀTIES DALĪBNIEKA KUPONU LĪDZ 2017. GADA 10. OKTOBRIM!

2017. gada 15. oktobrī sākas populārā projekta VisionFit 2017 otrā sezona. 

Tā turpināsies 2 mēnešus un noslēgsies 2017. gada decembrī, bet uzvarētāju vārdi tiks paziņoti Vision News Jaungada izlaidumā,
kas ēterā 22. decembrī.

Lai kļūtu par otrās sezonas dalībnieku:
  • jābūt kvalifikācijai Premium Client (ar personīgā pasūtījuma apjomu 47,5 CV) septembrī;
  • jāreģistrējas dalībai projektā, aizpildot anketu šādā adresē: https://webanketa.com/ru/forms/68s38chn6cqkcs9r75gk2dhk/;
  • jāizvēlas un jāapmaksā viena no piedāvātajām dalībnieka paketēm (dalībnieka kuponi ir pieejami Eiropas GOS).
Sīkāku informāciju par dalības nosacījumiem, dalībnieka paketēm, samaksas kārtību un balvām lasiet http://www.vipgroup.net/news/activities/visionfit/

VISIONFIT VEBINĀRU PLĀNS 2017. GADA NOVEMBRIM¹

5. novembrī plkst. 13:00 pēc Maskavas laika
„Ogļhidrātu atkarība. Vitamīnu, minerālvielu un bioloģiski aktīvo uztura bagātinātāju loma svara samazināšanas programmās”

Vebināra īpašā viešņa – Rimma Dondukovska, dietoloģe (stāžs – 23 gadi), medicīnas zinātņu kandidāte, Sanktpēterburgas zinātniski pētnieciskā fiziskās kultūras institūta sporta bioķīmijas sektora uztura izpētes grupas zinātniskā līdzstrādniece, dietoloģijas pasniedzēja Bena Veidera bodibildinga koledžā, Daiļslidošanas un velosporta olimpisko rezervju bērnu un jaunatnes sporta skolas sporta dietoloģijas ārste-konsultante, vecākā trenere fitnesa centrā „Studija 53”.

12. novembrī plkst. 13:00 pēc Maskavas laika
VISION Miljonāru kluba pārstāvja, Briljanta pilnības ordeņa kavaliera un Prezidenta komandas pārstāvja Dmitrija Safronova īpašais vēstījums visiem VisionFit otrās sezonas dalībniekiem.

19. novembrī plkst. 13:00 pēc Maskavas laika
Jautājumi un atbildes

Spīkeri – Marija Jegorova un Arturs Zaripovs.
VISION Miljonāru kluba pārstāves, Briljanta pilnības ordeņa kavalieres un Prezidenta komandas pārstāves Tatjanas Goldinas īpašais vēstījums visiem VisionFit otrās sezonas dalībniekiem.

26. novembrī plkst. 13:00 pēc Maskavas laika

„Pretnovecošanas fitness un pretnovecošanas uzturs” Spīkeri – Marija Jegorova un Arturs Zaripovs.

VISION Miljonāru kluba un Prezidenta komandas pārstāves Jeļenas Kristofi īpašais vēstījums visiem VisionFit otrās sezonas dalībniekiem.

1. UZMANĪBU! VisionFit vebināri ir paredzēti TIKAI projekta dalībniekiem! Ieeja – izmantojot īpašu saiti personīgajā kabinetā www.vip-tree.net

Projekta misija ir palīdzēt ikvienam tā dalībniekam kļūt par sevis paša „labāku versiju”. Un runa ir ne tikai par figūru. Pateicoties projektam, tā pirmās sezonas dalībnieki ir ne vien kļuvuši slaidāki un skaistāki, bet arī ievērojami palielinājuši savu klātbūtni sociālajos tīklos un abonentu un sekotāju skaitu. Turklāt VisionFit ir nozīmīgi ietekmējis arī viņu biznesa sasniegumus. Atklājiet citiem, ko esat jau ieguvuši no šī projekta un ko gaidāt no tā otrās sezonas, ierakstiet savu personīgo stāstu VisionFit vēsturē! Sniedziet savu atsauksmi, ja esat piedalījušies pirmajā sezonā, vai ierakstiet savu mērķus, ja piedalāties otrajā sezonā!

My VisonFit Story / Mans VisionFit stāsts sākas!

Noteikti ielieciet tēmturus #VisionFit2017 un #VisionFit2.

Iepazīstieties ar vienas no pirmās sezonas uzvarētājām Marinas Ļebedevas atsauksmes
https://www.facebook.com/VIPGPL/posts/1534777199925160