• 5
Pasākumi
Galvenā Jaunumi Pasākumi Vision Summit 2017

Vision Summit 201719.-20. augustā „Crocus City Hall” aizritēja gada galvenais biznesa notikums VISION SUMMIT.
No šāda mēroga pasākumiem mēs vienmēr gaidām svarīgākos jaunumus un paziņojumus saistībā ar mūsu biznesa attīstību, tomēr šis notikums VISION kļuva par patiešām vēsturisku.

Álbum de código no se especifica

„Vision International People Group” prezidenta uzstāšanās, kas bija piesātināta ar informāciju par jauniem projektiem, kas balstīti uz augstām tehnoloģijām un atbilst pasaules ekonomikas visprogresīvākajām tendencēm, kuras VISION konsultantiem kļūst pieejamas jau šodien, izraisīja neticamu entuziasmu un stiprināja mūsu pārliecību par to, ka izvēle par labu VISION ir vispareizākā izvēle, kādu vien varējām izdarīt.

Dmitrijs Burjaks pārsteidza mūs ar satriecošu ziņu par to, ka partnerība ar kompāniju „Cryptaur” paver ikvienam VISION konsultantam unikālas iespējas kļūt par jaunā tipa ekonomikas pilnvērtīgu dalībnieku un viegli un vienkāršā veidā iekļauties globālajā kriptokopienā, piedalīties platformā „Pre-ICO Cryptaur”, saņemt milzīgas priekšrocības sākumā un izmantot visas citas platformas nodrošinātās priekšrocības, lai palielinātu savus ienākumus simtiem reižu.

Ar entuziasmu tika uzņemts jaunums par to, ka, pateicoties aliansei ar kompāniju „Freedom International Group”, mēs būtiski paplašinām savas iespējas sasniegt aktīvu un strauju izaugsmi. Apvienoto resursu, tehnoloģiju, instrumentu, zināšanu un pieredzes sinerģija daudzkārt palielina Kompānijas potenciālu un līdz ar to – arī katra konsultanta iespējas. Pirmais apliecinājums tam ir jaunais biznesa īstenošanas un apmācības instruments SESSIA, ko virtuozi prezentēja „Freedom International Group” prezidents Nareks Sirakanjans.

Divu dienu garumā no skatuves burtiski plūda enerģija, ko izstaroja cilvēki, kas ir iesaistījušies patlaban apgriezienus uzņemošajos projektos – VISION Jaunatnes maratonā, autorallija braucienā uz Baikālu, un, protams, VisionFit, kura dalībnieki un vadītāji radīja zālē milzīgas ovācijas ar savu aizraujošo dejas zibakciju, kurā pavisam negaidīti iesaistījās arī pats Dmitrijs Burjaks!

VISION SUMMIT bija neticami dāsns arī dāvanu, atzinības un bonusu ziņā. Autoprogrammai pievienojās jauni dalībnieki, kuri uz skatuves saņēma VISION logotipus, kurus viņi jau drīz vien varēs pielīmēt pie savām jaunajām automašīnām. Vairāk nekā 200 līderu kāpa uz skatuves, lai saņemtu atzinību, kas apliecina viņu augsto kvalifikāciju un nākamo spoļu speršanu augšup pa VISION karjeras kāpnēm. Par godu viņiem tika atkorķētas šampanieša pudeles un nograndēja uguņošanas zalves.

10 līderi ieguva Summit Bonus 5000 eiro apmērā. 7 augstākā līmeņa līderi saņēma no Kompānijas greznības bonusu Luxury Bonus 50.000 eiro apmērā. Uzvarētāju izcelsmes ģeogrāfiskais sadalījums kā vienmēr ir satriecošs – starp laimīgajiem bija līderi no Krievijas, Vjetnamas, Turkmenistānas, Latvijas, Bulgārijas un Uzbekistānas!

Īpaši svinīgā atmosfērā tika nosaukti nominanti un uzvarētāji un pasniegtas medaļas un statujas ikgadējās Galaktikas prēmijas nomināciju „Labākais biznesa sākums”, „Labākais zvaigžņu veidotājs” un „Labākie biznesa izaugsmes tempi”.

Un, protams, tika paziņota valsts, uz kuru dosies VISION VOYAGE 2018. Tā ir eksotiskā Indonēzijas sala Bali, kas sagaidīs VISION ceļotājus 2018. gada rudenī. Kvalificēšanās šīm krāšņajām brīvdienām sāksies 2017. gada septembrī!

No visas sirds apsveicam ikvienu, kurš piedalījās šajā vēsturiskajā pasākumā, novēlam jums strauju biznesa izaugsmi un gaidām jūs 2.-3. decembrī VIP Forumā Maskavā! Ziema solās būt karsta!