• 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 3
Pasākumi
Galvenā Jaunumi Pasākumi Vision Summit 2017

Vision Summit 2017


2017. gada 19.–20. augustā vienā no Krievijas labākajām koncertu arēnām – „Crocus City Hall” norisināsies kompānijas VISION vasaras samits.

„Crocus City Hall” ir daudzlīmeņu koncertzāle, kas atrodas Crocus City teritorijā, Maskavā, un Krievijā vienīgā daudzfunkcionālā zāle ar vairāk nekā 7000 vietām, kas ir aprīkota ar vismodernākajām tehniskajām iekārtām un atbilst visaugstākajiem pasaules standartiem. Ne velti koncertu organizatori izvēlas tieši šo zāli, lai rīkotu tādu pasaules mēroga zvaigžņu uzstāšanos kā Eltons Džons, Dženifera Lopesa, Stings, Ringo Stārs, Roberts Plānts, Lana del Reja, grupas „Scorpions”, „Pet Shop Boys”, „Jamiroquai” u.c. 2013. gada novembrī šajā koncertzālē pirmoreiz Krievijas vēsturē norisinājās starptautiskais skaistumkonkurss „Miss Visums”, kura translāciju  noskatījās vairāk nekā miljards televīzijas skatītāju.

2017. gada augustā kompānija VISION pulcēs savus partnerus šajā prestižajā zālē, lai izceltu veiksmīgākos no  viņiem, dalītos jaunākajā un karstākajā informācijā un apspriestu attīstības plānus nākotnei. Pasākumā „Vision  Summit” piedalīsies Vision International People Group Prezidents Dmitrijs Burjaks. Ar īpašiem treniņiem un  vēstījumiem uzstāsies Kompānijas vadošie līderi, President’s Team pārstāvji un Prezidenta Galvenie padomnieki.

„Vision Summit” laikā starp dalībniekiem ar kvalifikāciju vismaz VIP 3S tiks izlozētas 7 naudas balvas Luxury Bonus – katra 50.000 eiro apmērā. Bez tam katrs no dalībniekiem ar kvalifikāciju vismaz VIP 1S saņems satriecošu iespēju laimēt vienu no 10 speciālbalvām Vision Summit Bonus 5000 eiro apmērā!


„Vision Summit” laikā starp dalībniekiem tiks izlozētas 8 naudas balvas Luxury Bonus. 7 balvas, katra no tām 50.000 eiro vērtībā, tiks izlozētas saskaņā ar parastajiem nosacījumiem.

Papildu balva 50.000 eiro vērtībā tiks izlozēta saskaņā ar šādiem nosacījumiem:

tiks izveidotas 10 balvas ar katras balvas vērtību 5000 eiro. Tās tiks izlozētas īpašā izlozē – Summit Bonus.

Nosacījumi dalībai Vision Summit Bonus izlozē:
 • jāpiedalās „Vision Summit”;
 • jābūt kvalifikācijai VIP 1S vai augstākai kvalifikācijai divus mēnešus pēc kārtas laikposmā no 2017. gada februārim līdz 2017. gada jūlijam;
 • jābūt kvalifikācijai VIP vai augstākai kvalifikācijai laikposmā no 2017. gada marta līdz 2017. gada jūlijam.
Katrs konsultants, kas būs izpildījis šos nosacījumus, saņems 1 bumbu dalībai izlozē

Pēc nosacījuma „Jābūt kvalifikācijai VIP 1S vai augstākai kvalifikācijai divus mēnešus pēc kārtas” izpildīšanas konsultants var palielināt savu dalības bumbu skaitu, proti, par katru papildu mēnesi, kurā izpildīti kvalifikācijas VIP 1S vai augstākas kvalifikācijas nosacījumi, laikposmā no nosacījumu izpildes brīža līdz jūlijam, ieskaitot, konsultants saņems 1 papildu bumbu.

Īpašas iespējas 2017. gada jaunpienācējiem:
 • jāpiedalās „Vision Summit”;
 • jābūt kvalifikācijai VIP 1S vai augstākai kvalifikācijai divus mēnešus pēc kārtas laikposmā no 2017. gada februārim līdz 2017. gada jūlijam;
 • pēc kvalifikācijas VIP 1S nosacījumu izpildes jāsaglabā kvalifikācija VIP vai augstāka kvalifikācija līdz 2017. gada jūlijam, ieskaitot.
Katrs konsultants, kas būs izpildījis šos nosacījumus, saņems 1 bumbu dalībai izlozē.

Pēc nosacījuma „Jābūt kvalifikācijai VIP 1S vai augstākai kvalifikācijai divus mēnešus pēc kārtas” izpildīšanas konsultants var palielināt savu dalības bumbu skaitu, proti, par katru papildu mēnesi, kurā izpildīti kvalifikācijas VIP 1S vai augstākas kvalifikācijas nosacījumi, laikposmā no nosacījumu izpildes brīža līdz jūlijam, ieskaitot, konsultants saņems 1 papildu bumbu.

Papildu norādījums
Summit Bonus izlozē nepiedalās tie konsultanti, kuri ir Luxury Bonus izlozes dalībnieki „Vision Summit 2017” laikā, kā arī konsultanti, kuri agrāk ir laimējuši Luxury Bonus.

„Vision Summit” ietvaros tiks pasniegta balva „Galaktika” – visprestižākais apbalvojums, kuru saņem konsultanti, kas sasnieguši vislielākos panākumus un labākos rezultātus biznesa izveidē un attīstībā.

2017. gadā balva „Galaktika” tiks pasniegta trīs nominācijās:

1. Labākais biznesa sākums (Best Business Start)

Tiks nominēti konsultanti, kas noslēguši līgumu pēc 2016. gada 31. augusta un kuriem 2017. gada jūnijā UN jūlijā ir kvalifikācija VIP 1S.
Šajā nominācijā par uzvarētāju kļūs konsultants ar maksimālo čeka summu par visu Kompānijā nostrādāto laiku (līdz pat 2017. gada 31. jūlijam). Konsultanti, kuri ierindosies otrajā un trešajā vietā, saņems piemiņas medaļas.

2. Labākais zvaigžņu veidotājs (Best StarMaker)

Tiks nominēti konsultanti, kuru kvalifikācija 2017. gada jūnijā UN jūlijā ir VIP 1S un kuri noslēguši līgumu līdz 2016. gada 1. septembrim.
Šajā nominācijā par uzvarētāju kļūs konsultants, kura pirmajā līnijā būs maksimālais skaits konsultantu, kuri noslēguši līgumu pēc 2016. gada 31. augusta un izpildījuši kvalifikācijas VIP 1S vai augstākas kvalifikācijas nosacījumus 2017. gada jūnijā vai jūlijā. Apkopojot rezultātus, tiek ņemts vērā to mēnešu skaits, kuros šos nosacījumus izpildījušie konsultanti no nominanta pirmās līnijas ir izpildījuši kvalifikācijas VIP 1S vai augstākas kvalifikācijas nosacījumus laikposmā no 2016. gada septembra līdz 2017. gada jūlijam. Konsultanti, kuri ierindosies otrajā un trešajā vietā, saņems piemiņas medaļas.

3. Labākais biznesa izaugsmes temps (Best Business Growth)
Tiks nominēti konsultanti, kuriem ir kvalifikācija VIP 4S vai augstāka kvalifikācija 2017. gada jūnijā UN jūlijā. No viņiem tiks izvēlēti konsultanti ar lielāko izaugsmes tempu GV6 laikposmā no 2017. gada 1. jūnija līdz 2017. gada 31. jūlijam salīdzinājumā ar atbilstošo laikposmu iepriekšējā gadā.

Turklāt konsultanti ar kvalifikāciju VIP 4S tiks iedalīti trīs grupās atkarībā no GV6:
 • summa līdz 150.000 CV 2017. gada jūnijā un jūlijā;
 • summa no 150.000 līdz 250 000 CV 2017. gada jūnijā un jūlijā;
 • summa vairāk nekā 250.000 CV 2017. gada jūnijā un jūlijā.
Par nominantiem kļūs katras grupas labākie pārstāvji, no kuriem viens kļūs par uzvarētāju šajā nominācijā.

Konsultanti, kuri ierindosies otrajā un trešajā vietā, saņems piemiņas medaļas.