• 5
Par kompāniju
Vision šodien Prezidents Mūsu filozofija Kompānijas vēsture Vision produkcijas dzimšana Vision dzīves stils Globālā atbildība Biroji Jaunumi
Galvenā Par kompāniju Mūsu filozofija

Mūsu filozofija

Vision filozofija — tā ir cilvēka apzināta izvēle par labu veselīgam dzīves veidam, par labu teicamai veselībai.

Vision korporatīvo filozofiju sauc par Teicamas Veselības Izvēli - vai saīsināti, - TVI. Šīs filozofijas pamatā ir cilvēka veselības atzīšana par augstāko vērtību un veselības kā fiziskās, garīgās, intelektuālās un sociālās dzīves kvalitātes harmonijas izpratne.

Apstākļi, kuros dzīvo mūsdienu cilvēks, bieži vien ir nelabvēlīgi viņa veselībai. Reizēm tos nav iespējams mainīt. Bet tomēr daudz kas no tā, kas nosaka cilvēka veselības stāvokli, ir mūsu varā. Tas viss ir individuālas izvēles rezultāts, ko cilvēks veic, pamatojoties uz savu personīgo vērtību sistēmu. Tieši vērtību sistēma nosaka cilvēka uzvedību, viņa ieradumus, prioritātes un kopumā to, ko sauc par dzīves veidu.

Teicamas veselības izvēle - tā ir cilvēka personīga izvēle. Tomēr vienatnē paveikt šo izvēli nav viegli - ir vajadzīga domubiedru palīdzība, jo ļoti bieži cilvēks ir spiests veikt savu izvēli neveselīgas informācijas blokādes apstākļos, piemēram, reklāmas iespaidā, kas aicina lietot veselību graujošo tabaku, alkoholu, „fast-food” pārtiku un tamlīdzīgas lietas. Pretoties šai „reklāmas tirānijai” var tikai ar domubiedru, kas jau ir izdarījuši savu apzināto izvēli par labu veselībai, sabiedrības atbalstu.

Šodien tūkstošiem cilvēku visā pasaulē var būt pateicīgi Vision konsultantiem, TVI filozofijas nesējiem par palīdzību pareizas izvēles veikšanā. Tādējādi, veidojot „veselības teicamnieku” sabiedrību, Kompānija uzceļ bāku, pēc kuras gaismas orientēsies visi tās veselīgi domājošie sekotāji.