• 5
Par kompāniju
Vision šodien Prezidents Mūsu filozofija Kompānijas vēsture Vision produkcijas dzimšana Vision dzīves stils Globālā atbildība Biroji Jaunumi
Galvenā Par kompāniju Vision dzīves stils

Vision dzīves stils

Vision apvieno dažādu interešu cilvēkus ap vienu galveno ideju – vispārējas veselības un augsta līmeņa labklājības ideju.

- Vision dzīves stils – tie ir ceļojumi augstākajā līmenī: kopā mēs esam apmeklējuši desmitiem valstu! Satriecošas emocijas, kurās dalās tūkstošiem konsultantu, var aizpildīt ne vienu vien sajūsmas pilnu atmiņu sējumu.
- Vision dzīves stils – tie ir prestiži pasākumi, kuros pulcējas Vision konsultanti no daudzām pasaules valstīm. Tie vienmēr ir īpaši notikumi: no mācību meistarklasēm, kuras vada MLM industrijas pasaules zvaigznes, līdz augstāko aprindu rautiem prezidentu pilīs.
- Vision dzīves stils – tie ir komfortabli tirdzniecības nami un Kompānijas Pārstāvniecības dažādās pasaules valstīs, kur pieņemts iepazīstināt ar Kompānijas produktu, vadīt darba tikšanās, uzdot interesējošos jautājumus.
- Vision dzīves stils – tie ir jaunākie biznesa instrumenti, kas ļauj īstenot savu darbību visā pasaulē ar Interneta iespēju palīdzību, kas radītas speciāli Vision konsultantiem.
- Vision dzīves stils – tā ir iespēja justies kā zvaigznei, kāpjot uz „Oļimpijskij” skatuves, kļūstot par pašu Vision televīzijas varoni, vai nonākot korporatīvā žurnāla „Plaņeta ļudei” lappusēs.

Vision dzīves stils – tas ir veiksmīga un respektabla cilvēka dzīves stils.