• 5
Par kompāniju
Vision šodien Prezidents Mūsu filozofija Kompānijas vēsture Vision produkcijas dzimšana Vision dzīves stils Globālā atbildība Biroji Jaunumi

Tagad Eiropas GOS ir vairāki lieliski jaunumi VISION konsultantiem!

1. BEZMAKSAS
Visi pasūtījumi par vairāk kā 549 eiro ES robežās Jums tiks piegādāti BEZ MAKSAS un tikai 2 dienu laikā! Veiciet individuālu vai grupas pasūtījumu kopā ar citiem konsultantiem par 550 eiro un vairāk; norādiet vienu piegādes adresi, un katrs saņems preci bez maksas.

2. ĀTRI
Visi pasūtījumi par vairāk kā 239 eiro ES robežās tiks piegādāti ar eksprespiegādi un nonāks pie Jums 2 dienu laikā! Jums vairs nenāksies gaidīt.

3. VIENKĀRŠI SEKOT
Sūtījuma sekošanas sistēma - ierakstiet sūtījuma numuru un saņemiet informāciju par Jūsu pasūtījuma stāvokli reālajā laikā. Jums nav jāzvana uz klientu apkalpošanas dienestu, Jūs varat saņem informāciju tieši Jūsu datorā, mobilajā telefonā vai portatīvā ierīcē. Viss, kas Jums jāizdara, jāieraksta numurs, un Jūs uzreiz saņemsiet atbildi par precīzu Jūsu sūtījuma statusu dažu minūšu laikā Jūsu dzimtajā valodā.

4. PASAULĒ PAZĪSTAMS PARTNERIS
Vision sūtījumus piegādās pasaules līderis starptautisko ekspressūtījumu jomā - DHL Express. Šī kompānija piegādā preces 120,000 virzienos, sniedz pakalpojumus vairāk kā 220 valstīs un teritorijās un pārsūta vairāk kā 840 miljonus sūtījumu katru gadu. Tagad mēs varam paļauties uz uzticamu partneri.